Кошик
1 відгук
ТОВ "ХІМІЯ-СПЕЦТЕХНІКА"
+380 (67) 575-00-73
Рідке комплексне добриво РКД 8:24 та 8:22

Рідке комплексне добриво РКД 8:24 та 8:22

  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
clockВідправка з 14 липня 2024

38 500 ₴/т

Показати оптові ціни
+380 (67) 575-00-73
Юлія
Опис

У РКД (Рідке комплексне добриво) відсутні недоліки, властиві твердим добривам. Вони володіють вільної плинністю, не порошать, не злежуються, сира погода, і дощ не чинять на них ніякого впливу. Це базисне добриво часто використовують для отримання потрійних ЖКП різного складу, методом холодного змішування додаючи до них карбамід, аміачну селітру і калій хлористий, можна виробляти добрива з необхідним співвідношенням діючих речовин.

Фосфоровмісні суспензійні рідкі комплексні добрива РКД 8:24 та 6:24  являють собою водні розчини поживних солей з різним співвідношенням азоту, фосфору, сірки. Живильні компоненти в СРКД містяться у вигляді тих же солей, що і в класичних сухих добривах. Сольова система удобрення являє собою сукупність моноаммоний фосфату (амофос), діамонійфосфат і сульфат амонію.

 

Добрива не агресивні, не містять вільного аміаку, рівень кислотності суспензії (рН) – 5,8÷6,5 од., щільність – 1,3÷1,4 кг/дм3, біло-жовто-зеленуватого відтінку.

Внесення РКД здійснюється за допомогою обладнання для внесення рідких мінеральних добрив. Добриво вноситься на необхідну глибину, одночасно здійснюється передпосівна або суцільна культивація ґрунту.

Транспортування, зберігання: РКД можна зберігати і перевозити в негерметичних ємностях.

Використання РКД має безсумнівні переваги перед твердими туками: забезпечується висока рівномірність внесення поживних речовин у грунті, швидке проникнення до коренів рослин, повноцінне харчування, знижуються їх втрати, покращуються умови праці. Підживлення розчинами РКД можна поєднати з обробкою грунту мікроелементами, засобами захисту рослин (гербіциди, інсектициди).

Застосовувати їх слід тими ж способами, що і тверді добрива: суцільним розподілом по поверхні грунту перед оранкою, культивацією і боронуванням, локально при посіві, а також для підгодівлі – при міжрядній обробці просапних або поверхнево на культурах суцільного посіву. Для їх перевезення і внесення, крім спеціальних машин, можна використовувати комплекс машин, що застосовуються для водного аміаку, КАС, рідкого гною і т. д.

Будь обприскувач може бути переобладнаний під внесення РКД — для проведення позакореневого підживлення необхідно замінити щілинні форсунки обприскувачів на дефлекторні. Розмір крапель, що розпилюються обприскувачами під час внесення засобів захисту рослин (гербіцидів, інсектицидів), не перевищує 0,3 мм. Це робиться для того, щоб краплі потрапляли на шкідників і затримувалися на листі, тим самим захищаючи їх від фітофагів.

На грунтах з малим вмістом рухомих фосфатів основну частину дози фосфорних добрив вносять під глибоку обробку грунту у вологий шар, наприклад з осені під оранку, а частина застосовують локально в рядки, лунки і борозни. При рядковому внесенні фосфати мають менший контакт з грунтом і розташовуються ближче до коренів рослин у ранній період їх розвитку. Особливо високі прибавки від місцевого застосування отримують на грунтах, бідних рухомим фосфором.

Хімічний склад:

 

Найменування показників

Норма для

8:24

Норма для

8:22

Масова частка азоту (N), %, не менше

8 ± 1

8 ± 1

Масова частка общихфосфатов (Р2О5), %, не менше

24 ± 1

22 ± 1

Щільність при температурі 200 С, г/см3

1,3-1,4

1,27-1,3

Масова частка мікроелементів (мідь, марганець, бор, цинк, молібден, залізо)

присутні

присутні

Температура кристалізації

нижчемінус

 нижчемінус

Інформація для замовлення
  • Ціна: 38 500 ₴/т
Рідке комплексне добриво РКД 8:24 та 8:22Рідке комплексне добриво РКД 8:24 та 8:22
Під замовлення
38 500 ₴/т
+380 (67) 575-00-73
Юлія

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner